O nas

RMC Tank to profesjonalna firma oferująca wynajem i serwis tank kontenerów, naczep oraz części do ISO tank kontenerów. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy całą Europę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy najwyższą jakość usług, optymalny dobór rozwiązań oraz szybką dostępność kontenerów typu cysterna. Zdając sobie sprawę jak ważny jest czas, wyceniamy i informujemy o dostępności kontenerów w możliwie najkrótszym czasie. Dobieramy rozwiązania dostosowane do każdego klienta i jego potrzeb, stawiając na efektywność kosztową oraz bezpieczeństwo ludzi i ochronę środowiska. Zespół ekspertów, dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu, pomaga w doborze najlepszego rozwiązania do danego projektu.

RMC TANK - Wynajem tank kontenerów
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy kompleksowość naszych usług. Poszerzyliśmy ofertę o wynajem naczep pod tank kontenery oraz sprzedaż części eksploatacyjnych do ISO tank kontenerów. Dysponując nowoczesnym sprzętem, zapewniamy sprawny wynajem, szybką realizację oraz niezawodność.

Wybierając RMC Tank otrzymujesz jakość, bezpieczeństwo oraz ścisłą współpracę na każdym etapie.